środa, 2 stycznia 2013

Zabawa z Renulkiem - 5 okrążenie

       Witam serdecznie w Nowym Roku. Na wstępie pragnę podziękować za wszystkie życzenia i ciepłe słowa jakie od Was otrzymałam. Dziękuję Bardzo.
       Nowy rok zaczęłam bardzo ambitnie i pracowicie. Wyjęłam z kątka Renulkową serwetkę i zaczęłam supłać piąty rządek. Dziś praca została ukończona. Pochowałam wszystkie końcówki nitek i oto efekty pracy. Niestety za oknem szaro, buro i zdjęcia wyszły kiepskie. Przekłamało nawet kolor nitki z której robię. Powinna być łososiowa, a wyszła beżowa???  Trudno może następne fotki będą lepsze.

       Pozostając jeszcze w klimacie świątecznym karteczki jakie przygotowałam w tym roku. Wiem, że jest ich mało, ale na najbliższe Święta postaram się powinno być ich więcej.
     
        Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i wolnego czasu na rozwijanie swoich pasji.

7 komentarzy:

 1. Cudna serweta i piękne karteczki!Dla Ciebie także dobrego, spokojnego i pogodnego roku i niech spełnią sie marzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Małgosiu, wszystkiego najlepszego w 2013 Roku. Niech będzie szczęśliwy!
  Karteczki i serwetka piękne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje serwety są przepiękne, takie delikatne, perfekcyjne w wykonaniu- choć nie znam się na tych technikach to widać, że robisz to z pasją :) Karteczki również cudne - jedna nawet wygląda mi znajomo ;) dziękuję raz jeszcze i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzę :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam frywolitkę, podziwiam za wytrwałość! Serwetka jest przepiękna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ta z bałwankiem moja jest ! Małgosiu, serwetka przepiękna, nie mogę się napatrzeć na te śliczne delikatne robótki :)

  OdpowiedzUsuń