wtorek, 6 marca 2012

Sal-owe postępy

       Sal na Babskim Forum dobiegł końca. Wszystkie koleżanki biorące udział w zabawie zaprezentowały wspaniałe robótki. Moja praca została ukończona w terminie choć wymagało to odłożenia na bok innych robótek. Praca ma wymiary 22x33cm, wymagała 26 kolorów nici Ariadna, 2 guzikczki i 1 agrafkę.


       Wyszywanka na Sal wielkanocny też powoli rośnie. Dziś skończyłam wyszywać jajko i zaczęłam kokardę. Choć na razie wygląda ona jak guziczek to z czasem się to zmieni. Pozostaje mieć nadzieję, że do Świat skończę.


       Wczoraj otrzymałam paczuszkę z zamówionymi przydasiami (zdjęcie poniżej). Są śliczne. Będę mogła zacząć robić karteczki na III Międzyblogową Wyminę Kartkową organizowaną przez Romantyczkę. Technika wykonania dowolna. Zapewne nie zabraknie u mnie krzyżyków, frywolitki i papierków, ale to dopiero w weekend. Teraz biegnę supłać frywolitkowe jajeczka.

5 komentarzy:

 1. Bardzo ładny samplerek robótkowy ! a SAL wielkanocny taki wiosenno- słoneczny ! Szkoda, że zdjęcia nie pokazują Twojego mistrzostwa w haftowaniu, bo jesteś mistrzynią dokładności we wszystkim co robisz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prace, wiem też ile to wymaga czasu aby coś takiego zrobić, Twoje ręce też cuda wyczarowują, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiekna praca,ile to trzeba cierpliwości i czsu ,bardzo dziękuje za głosik oddany na mojego bloga,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurczę ile tego jaja już jest :)) Będzie super :))

  OdpowiedzUsuń