środa, 13 stycznia 2016

Bajkowa Wymianka Karteczkowa - podsumowanie

      Dzisiejszy post jest przeznaczony dla bardzo cierpliwych i wytrwałych osób. Będzie długi i z bardzo dużą ilością zdjęć. Zapraszam do lektury.
       Przez cały ubiegły rok bawiłam się u Czarnej Damy w Bajkową Wymiankę Karteczkową. Udało mi się stworzyć 12 prac z postaciami z różnych bajek. Był to dla mnie powrót do dzieciństwa i wspomnień o bohaterach których bardzo lubiłam.


       Dzięki tej zabawie poznałam wiele fajnych kobietek i ich blogi. Na których dzielą się ze Światem swoimi pasjami. To właśnie one przygotowały dla mnie swoje prace w bardzo różnych technikach poprzez haft, rysunek, kolaż, pergamano aż do wypalanej deseczki.


       Dziś pora podsumować zabawę. Dzięki Waszym głosom moje prace wygrywały trzykrotnie, a zbierając punkty przez cały rok w ogólnej klasyfikacji zajęłam drugie miejsce. Huuuraaaa jestem na pudle. Z tego miejsca chciałam pogratulować dla Eluni J naszej bezapelacyjnej zwyciężczyni i dla Ewy Kwiatkowskiej za zajęcie trzeciego miejsca.
      Lidzia dla kilku osób nie tylko tych na pudle przygotowała prezenty - niespodzianki. Oczywiście wszystkie związane organizowaną wymianką. Do mnie dotarła mega paka. Po jej otwarciu ukazał mi się taki to oto obrazek.


       Cóż było robić czekałam cierpliwie choć moje "domowe sępy" (czytaj mąż i synowie) krążyły i podżegały do złego. Byłam twarda i nie uległam ich namowom. Na dany znak otworzyłam i szczęka mi opadła do samiutkiej ziemi. W środku znalazłam: dyplom i srebrny medal


Wyróżnienie w postaci kwiatuszka

       Do tego bajkowe drobiazgi: plan lekcji, wieszaczki ze smerfetką, album na zdjęcia, notatnik, mini wersje mich karteczek które wygrały, bajkę o Kopciuszku, teczkę ze Spongebobem, brelok z Pszczółką Mają i podkładkę z Myszką Miki. Oczywiście nie zabrakło słodkości także z bajkowymi wizerunkami. Niestety nie dotrwały one do sesji zdjęciowej.

       Lidziu jeszcze raz pragnę Ci podziękować za możliwość powrotu do dzieciństwa, za cudowną zabawę, za możliwość poznania nowych internetowych koleżanek, no i oczywiście, a może przede wszystkim za iście królewski, a zarazem bajkowy prezent. DZIĘKUJĘ .

Pozdrawiam cieplutko, dziękuję za odwiedziny i pozostawione komentarze. 
Zapraszam ponownie.

6 komentarzy:

 1. Gratuluje Małgosiu II miejsca, należało Ci się . Twoje karteczki były świetnie , wielokrotnie na nie głosowałam. Prezencik od Lidzi boski , mnie zauroczył ten dyplom i medal. Ależ ta Lidzia musiała się napracować przy tych prezentach . Kobieta o wielkim sercu .
  Pozdrawiam i życzę powodzenia w wymiance 2016

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe prace, bardzo ładnie i starannie wykonane...gratuluję zajęcia tak wysokiego miejsca - BRAWO!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Małgosiu kochana to ja Ci bardzo dziękuje, za ten cały rok wspólnej zabawy. I jeszcze raz gratuluje zajęcia II miejsca :) Buziaki przesyłam

  OdpowiedzUsuń
 4. super zabawa,dziękuję za miłą zabawę,a prezenty od Lidki wspaniałe

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne karteczki. I gartuluję pudła! Zasłużyłaś na nie na 100 % :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wygranej, dyplomu, medalu i innych nagród - w pełni zasłużonych :)

  OdpowiedzUsuń