niedziela, 23 marca 2014

Prezentowo

       Zgodnie z obietnicą nadeszła pora pochwalić się wspaniałymi prezentami jakie otrzymałam na ostatnim spotkaniu robótkowym. Mogę śmiało napisać iż liczba 13  przewijająca się co jakiś czas przez moje życie (nawet podpisuję się jako Małgoś 13). Tym razem też mnie dopadła. Los który wyciągnęłam takowy miał numer. Autorką cudów kryjących się w torebce była Danusia . Zobaczcie co otrzymałam.
       Cudowna broszka. Ręcznie utkana z koralików


       Decoupagowe jajo, które wywiozłam w plener. Na tle zieleni tulipanki ślicznie się prezentują.
       Była też decoupagowa zakładka na końcu której znajdowała się dziurka i szeptała mi do ucha " zrób mi frywolitkowy ogonek". Dwa razy nie trzeba mi powtarzać. Chwyciłam czółenka, nawinęłam nitkę (Scherzer Hakel nr 10) i wysupłałam kwiatuszek.


       To nie wszystkie wspaniałości, bo od Tereski na chłodne dni otrzymałam twarzowy zamotek. Na zdjęciu w rolę modelki wcieliłam się Ja we własnej osobie.


       Danusiu i Teresko stokrotne podziękowania za cuda jakie dla mnie stworzyłyście. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam tak cudowne koleżanki. 
Dziękuje bardzo za odwiedziny i pozostawione komentarze. 
Przesyłam Wam wiosenne kwiaty i zapraszam ponownie.12 komentarzy:

 1. Małgosiu piękne prezenty wylosowałaś, broszka czarowała, podziwiałam ją na żywo i napatrzeć się nie mogłam :) jajeczka nie widziałam, ale pięknie się na zdjęciach prezentuje :) z Terenia cudeńka robi, widziałam jak powstawał ten kwiatuszek ozdobny i tak sprytnie terania go tworzyła, że aż miło popatrzeć ...a zamotek :D czy jak go tam zwał jest świetny, może uśmiechnę do Tereni to mi na jesień taki wydzierga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście masz się czym chwalić piękne prezenty takie ze smakiem pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie cudowne prezenty przygotowały zdolne koleżanki

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, piekne prezenciki dosałaś , jak dla mnie jajo i zakładka numr jeden , może dlatego że oststnio jestem zafacynowana techniką decopage. Ale zamotek i broszk też cudne. Miło dostac takie fajne prezenty.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, a gdzie uśmiech? Przy takich prezentach powinien być dookoła głowy :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne to wszystko, bardzo piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne prace. Gratuluję prezentów :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne prezenty, zamotek cudny :)

  OdpowiedzUsuń