czwartek, 24 maja 2012

Prezenty

      Brałam udział w candy organizowanym przez Romę i los się do mnie uśmiechnął. Nagrodą główną był sutaszowy wisiorek.  Wraz z Kopalnią Pomysłów  dostałyśmy zestaw do samodzielnego  wykonania podobnej biżuterii. Teraz wszystko zależy od naszej kreatywności. We wtorek listonosz doręczył przesyłkę, a w środku same cudeńka: kaboszon, koraliki ze szkła fasetowanego, drobne koraliki, srebrną krawatkę, elementy metalowe ozdobne, sznurki do  sutaszu, specjalną igłę i żyłkę oraz filc do podklejenia.


       Do chwili obecnej podziwiałam prace innych koleżanek wykonujących biżuterię tą techników. Teraz przyjdzie podjąć wyzwanie i zacząć naukę nowej techniki by sprostać zadaniu.
       Prezencik który w moim candy wygrała ElGie dotarł już do adresatki.  Mogę więc pokazać co zawierała paczuszka. Bo oprócz prezentowanych na blogu kolczyków i biscornu znalazła się w niej łapka kuchenna i słodkości dla umilenia podniebienia.

1 komentarz:

  1. łapka wisi na honorowym miejscu w kuchni. żal mi jej używać bo się boje, że się zniszczy :) prezenty są piękne. jeszcze raz DZIĘKUJĘ

    OdpowiedzUsuń